Motto:

Cesta do pekla je vroubena dobrými úmysly

sobota 27. ledna 2007

Mezi plesy

optimistická vsuvka
Sarkane, měl jsi pravdu.
Až zase budu mít depku, půjdu na procházku a slibuji, že si nebudu sedat ke klávesnici a unavovat příchozí.
Ačkoliv včerejší ples proběhl mnohom katastrofičtěji, než jsem v nejčernějších snech čekala, dneska už jsem zase normální a těším se na dnešní ples, který může dopadnout klidně zrovna tak, ale taky může být bezvadný, to se dopředu nikdy neví.
Hodiny letí, už budu muset zase začít kmitat, tak jen krátce jedna čersvá fotečka, že je vše tak, jak má být, všechna moje zvířátka jsou na svých místech u mě v pracovně, já sedím půl metru od nich a píšu tyhle, téměř veselé, řádky.

40 komentářů:

 1. Ten živý (alespoň myslím) vypadá mazlitelněji než ten \"vespod\" :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Duno,:))))) Opravdu, postřehla jsi to správně. Na toho spodního jenom občas šlápnu.

  OdpovědětSmazat
 3. Báro, teda ty jsi morbidní a navíc máš čistou podlahu, bleble:-))))

  OdpovědětSmazat
 4. Mod,já už lepší nebudu, horší, že teď Kamilič pozná, že si pletu kunu s jaguárem...

  OdpovědětSmazat
 5. Jé, kde to ten pejsek ulovil? :)))

  OdpovědětSmazat
 6. Přešně na to jsem se chtěla zeptat, jsi si úplně jistá, že víš, jak vypadá kuna?

  OdpovědětSmazat
 7. Nechci Ti kazit náladu, ale jak jsi přišla na toho jaguára? Ten je sice taky kočkovitá, navíc největší jihoamerická, ale má na kožichu tečky a tá Tvoje má takové náznaky kroužků, což mívají afričtí a u Tvé bílé mutace bych řekl přímo asijští levharti. I am sorry.

  OdpovědětSmazat
 8. pejsek je sympatak...ja pisu a mam na kline kocku, mooc prijemny pocit;)

  OdpovědětSmazat
 9. hezký zviřátka...To mrtvý vespod má krásnej úsměv...:-)

  OdpovědětSmazat
 10. Sharkane,napsala bych, že na Muránské planině, ale to by pro znalce dané lokality bylo natolik přelomové sdělení, že jim takový šok nemohu způsobit! Tedy zalžu a napíšu, že na poslední lovecké výpravě severovýchodně od Brna v oblasti Velkého Kosíře.

  OdpovědětSmazat
 11. Helazd, jak vidíš, kuny, jaguáři, zebry... je to opravdu těžké rozpoznat.Ještěže na to mám Butea. Teď alespoň vím, že je to starý pardál. Tedy nééé Buteo, ale to zvíře vespod s tím pěkným úsměvem.Leni, když mám u sebe na klíně kočku nebo vedle sebe pejska, je to velmi příjemné. Představuji si Tě z tou kočkou, ona přede, Ty píšeš.... proto lidi asi tak málo pěstují ježky :))Galahade, dobře si to zapamatuj, abys to vnímal stejně, až se na Tebe někdy zasměje na dovolené v Africe :))

  OdpovědětSmazat
 12. Omlouvám se, ale kdybych Tě nechal, bude to vypadat, že už Tě nečtu. Báro, prosím,říkal jsem levhart. NE pardál. Taky sice kočkovitá, ale jen metr dlouhá, hnědé skvrny černě lemované, žije na stromech a v jižní Asii a Indonesii.

  OdpovědětSmazat
 13. Nechci prudit, ale to víš ptáci a kočky, to je moje teoretická parketa./spíš láska než parketa/.

  OdpovědětSmazat
 14. Není to ani pardál, ani levhart, je to kožešina s hlavou, skleněmýma očima a umělým čumákem.

  OdpovědětSmazat
 15. Souhlasím s Mod.A dodávám: krásný prostor pro výměnu ... informací ,-)

  OdpovědětSmazat
 16. Buteo,cituji z Brehmova života zvířat, díl první SSAVCI, str. 291 \"Felis pardus Leopardus (levhart, pardal čili panther)\" podotýkám, že řeč je stále o jednom zvířeti. ????????????Jinak ovšem to bývalé zvíře je kožešina, jak správně odhalila Mod, u nás doma familiárně léta nazývaná \"PES\" ačkoliv jsme si vědomi, že ve skutečnosti se o kožešinu psa nejedná. Gombo, jaké informace máš přesně na mysli? Genové? Sliny-krev? :)))))

  OdpovědětSmazat
 17. Nabízí se omluvaMáš pravdu. Já myslel, že je to samostatný druh, NE, je to pardál obláčkový a je podruh levharta, stejně jako černý panter. I am sorry. Zůstanu raději jen u ptáků až do nějakého omylu a pak už nic.

  OdpovědětSmazat
 18. Buteo,já jsem si kdysi myslela, že v tom mám jasno, pak jsem si přečetla Brehmův život zvířat, kde je celá velká kapitola o křížení jaguárů a levhartů a od té doby si nejsem jistá ani s tou kunou :))Líbí se mi, že se zajímáš o ptáky a zároveň o kočky. Připomělo mi to staré časy, kdy největšími znalci marx-leninismu byli církevní hodnostáři, kteří tvrdili, že je velmi důležitá znalost ideologie nepřítele. Kočkám zdar!

  OdpovědětSmazat
 19. Ad výměna informacíNo na výměnu stopových prvků jsem myslel, například zinek ,-)

  OdpovědětSmazat
 20. Merci beaucoup[18] moc hezky stylizováno, takže jsem nakonec nevyšel jako blb

  OdpovědětSmazat
 21. Gombo,mě dalo takovou práci to obejít a vymyslet nějaký jiný genetický materiál.... a Ty to tak rozhrábneš ;)Buteo, :))))))) na oplátku někdy, jo?

  OdpovědětSmazat
 22. Tak vážení,1. Přejetá kuna není pro srandu pardálům2. Ten pes, kuna, jaguár, pardál či co to je s provedeným liftingem obličeje má nádherné panenky.3. Kdybych se po brutálním uspání ráno probudil na podlaze a z deseti čísel by se na mě dívala tahle přejetá kuna s očními implantáty ... jediné prádlo by nezůstalo suché:)))

  OdpovědětSmazat
 23. Kamiliči,V létě jsem byla v prodejně, kde se prodávají pouze a jedině skleněné oči různých zvířat. Paní měla šuplíčky nadepsané: srna, divočák, pes tmavý, pes světlý, jelen, člověk, puma, ryby malé ....Dlouho jsem tam očumovala, ale nakoupím tam jindy, třeba až mi někdo vypíchne oko...

  OdpovědětSmazat
 24. Báro,kam ty chodíš nakupovat, to je snad na jiné planetě...:)) každopádně mě hned napadlo, jak na někoho ze zelňačky juknou dvě skleněné oči jelena tmavého:))))

  OdpovědětSmazat
 25. Kamiliči,:))))))))))To je nápad! nebudu čekat, až mi někdo vypíchne oko. Půjdu nakupovat dřív, ten Tvůj nápad je k nezaplacení!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Báro,přiber mi tam ještě tři kuní očička, jo? Pověsím je na ten tvůj šťastný bambus:))

  OdpovědětSmazat
 27. Kamiliči,ještě že jsi nenapsal \"pověsím je na svůj šťastný bambus\" :))))))))))))))

  OdpovědětSmazat
 28. Kamiliči,ty máš šťastný bambus? Kde? Já chci taky! ...aspoň dva, ať maj lidi vztek...;-)

  OdpovědětSmazat
 29. Galahade,evidentně se u vás říká bambus pouze bambusu :)))))Jinak šťastných bambusů má Kamilič plný blog, stačí si nechat vysvětlit, že je to úpně jiná rostlina a pak ani nevadí, když na ní rostou kuní oči ;)

  OdpovědětSmazat
 30. Báro,čemu všemu se u nás říká bambus bych tu nerad rozváděl...:-) Ale v každym případě šťastný bambus prostě musím mít...

  OdpovědětSmazat
 31. Galahade,zajeď do jakéhokoliv květinářství, hezky se usměj a řekni, že chceš happy bambus, nejlépe dva. A čekej. Pokud prodavačka zareaguje, vezmi, co ti zabalí a máš ho! Ale nevím, jestli to náhodou nefunguje jako se jmelím, že je lepší, když ti ho někdo milý věnuje ..?

  OdpovědětSmazat
 32. Jo milý......a to je podmínka?

  OdpovědětSmazat
 33. Galahade,aby ti něco nosilo štěstí, tak ti to přece nemůže dát nějaký protivný pablb, kterého nemůžeš ani vidět, ne?Měl by to být někdo, s kým jsi na jedné vlně.

  OdpovědětSmazat
 34. Já vím Báro......ale právě takoví lidé se mezi těma pablbama dost těžko hledaj...

  OdpovědětSmazat
 35. Co na to říct,jmelí mi vždycky kupuje tatínek. Blbý, co? Chvilka přemýšlení .... a asi máš pravdu, ale snad by se někdo našel...

  OdpovědětSmazat
 36. Někdo možná......ale když nepozná, že od něj by to člověk přijal, zamrzí to...:-(

  OdpovědětSmazat
 37. To zamrzí,tím si asi musí projít každý. O to víc si pak vážíš situací, kdy se setkáš s něčí přízní naprosto spontánně a nečekaně. Kolikrát se to stane i tady na blogu ...

  OdpovědětSmazat
 38. :-)Skutečně jsou takové případy...

  OdpovědětSmazat
 39. To jsem ráda,že se mnou souhlasíš :)A k [36] a ten, co to nepoznal, měl dostatečný signál, že bys přijal?Ono je to někdy složité na obou stranách.

  OdpovědětSmazat
 40. Báro,posílal jsem ma(i)líček...:-)

  OdpovědětSmazat