Motto:

Cesta do pekla je vroubena dobrými úmysly

čtvrtek 27. září 2007

Asi jsem ho naštvala,

ke konci mé návštěvy nějak moc zrudnul.

Docela se dnes na ten večer těším.
 
Hned po obědě jsem spěchal z práce, abych nachystal vše, co je potřeba na takovou dámskou návštěvu. V první řadě ustlat a vyluxovat v ložnici, nemusí hned na první schůzce vidět, že tam chodím jen přespávat a s nějakým úklidem si nelámu hlavu. Posbírat poházené oblečení po obýváku, vyházet staré časopisy, utřít prach.. noo, nebudu to přehánět, stejně tady budeme při svíčkách a ráno už bude pryč.
Vyměnit ručníky v koupelně, to je důležité, to mi vyčetla ta poslední, že je mám jako prase.
Takové řeči už ve svém bytě slyšet nechci.
Ještě snad umýt záchod, ale ne,na to kašlu, už není čas.
Raději dám chladit šampaňské, do vázy na stůl tu růži, co jsem koupil a pak mi málem chcípla v autě, to by mě naštvalo, stála 80 korun, co musí člověk dělat, aby si sakra, alespoň jednou za čas vrznul!  
Chlebíčky jsou v ledničce, tak ještě honem vyleštit vitríny s těmi starými motýly, když se na ně přijde "podívat", tak ať to trochu vypadá.

Stejně jsem měl štěstí na to, že mi strýc daroval z toho svého nepořádku zrovna tuhle sbírku motýlů, vždyť to bylo také jediné, co u něj mělo nějakou cenu.
Tedy ne, finanční cenu, ale cenu pro mě specifickou, vždy se najde nějaká ochotná roštěnka, co přistoupí na mou hru a sbírka motýlů je tak profláknuté téma, že je to nakonec docela vtipné a hrajeme to podle všech pravidel.
Ona chvilku dělá, že má zájem  motýly a já chvilku dělám, že mám radost z jejího zájmu a pak už jedeme podle předem daného scénáře, s malými odchylkami, záleží, jaká je dotyčná dáma nátura.
Některá by mi chtěla hned prolézat celým bytem, ale to ne, zabydlovat se mi tu při první návštěvě tedy nikdo nebude!
Pěkně sednout na pohovku k vínečku, tichá hudba, vyzvání k tanci, co na tom, že tančit neumím, na tom malém plácku mezi sedačkou a televizí se to beztak nepozná. Stačí se jen trochu pohupovat a říkat nějaké pitomosti a to jim stačí.

A pak už se to hezky rozjede, většinou jsme do hodiny v posteli.
Jenom je divné, že většinou žádná nechce přijít podruhé, vždyť se vždycky tak snažím. Ale to nevadí, změna je život. Alespoň se mi tu nikdo neroztahuje, neříká mi, co mám dělat a nevykládá mi při fotbale, co říkala její kamarádka.

Ááá, zvonek, ta je ale přesná, to mám rád, to vypadá, že budeme v osm v postýlce a mohli bychom to stihnout i dvakrát.
Tedy vystrouhla se, to jsem ani nečekal!
A hned bez dlouhých úvodů chce vidět motýly, i ty mrško, to víš, že je mám, že jsem ti nelhal.
Copak, copak, tebe to opravdu zajímá, koukáš na to nějak dlouho, co se dá vidět takovou dobu na pitomém bělasovi?
No a co, že je tam bělopásek tavolníkový a hnědásek rozrazilový? Proto tady snad nejsi, proboha!
Děvenko kazíš hru, nechápu, proč to děláš, asi chceš být zajímavá nebo co. 
Pěkně to přeháníš, to snad není možné, ty si to dokonce chceš fotit, no to jsem ještě nezažil.
Ne, nevím, proč má bělásek řeřichový horní křidélka oranžová a nevím, kde chytili žluťáska čilimíkového, když nevím, jak vypadá čilimník, už toho mám dost, jooo, je to krása, že má žlutásek řešetlákový uprostřed křidýlek oranžovou tečku a čičorečkový hnědé okraje, ale to šampáňo už bude určitě vychlazené akorát.
Jak, nechceš víno? Co chceš s otakárkem? Přece když, je trnkový, asi žije na trnce a švestkový žije na švestce, co je na tom k smíchu, já přece nebudu řešit, jestli to není to samé, když se švestce říká trnka!
Mám tedy otevřít tu láhev?
Jak ne?
Kam jdeš? Ne, nemám už další motýly, ale to přece nevadí... ty opravdu nezůstaneš?
Kráva blbá! Tak si běž, takových můžu mít...!

$$OBR277720$$

$$OBR277719$$

P.S. Já šla fakt na motýly! Vůbec nevím, co si ten slizoun od toho sliboval.

43 komentářů:

 1. No Báro:-))))))))))na motýly:-))) Jednou mě jeden zval na sbírku Francouzských vín, ale já tam nešla, byl totiž inženýr:-))

  OdpovědětSmazat
 2. Mod,inženýr, neinženýr, trochu bych mu s těmi víny pomohla. Doufám, že by nechtěl, abych se na ně jen koukala a občas si přivoněla... Neměl snad na mysli něco jiného, ne? *upřímně mrkající naivník*

  OdpovědětSmazat
 3. Báro netuším, já pokud se rozhodnu navštívit nějakého pána v jeho domácnosti, je to výlučně za účelem získání zinku:-))

  OdpovědětSmazat
 4. Tedy vystrouhla se, to jsem ani nečekal!Pěkný citát - a ty výrazy ... vystrouhla ... abys neostrouhala ...*válím se smíchy*Báro, úžasný textík! Moc jsi u mne zabodovala!BTW: Jak je to s tím švestkovým a trnkovým? Z tohoto oboru poznám pouze slivovici.

  OdpovědětSmazat
 5. 1) K tomu P.S: Vědělas´ zcela přesně, co si od toho ten slizoun slibuje. Text tě usvědčuje. Mimochodem, je velmi dobrý... neutrpělas´zase nějaký úlek?2) Mod, co máš proti ingům? Některej ti surově šlápnul na hlavičku? ;)

  OdpovědětSmazat
 6. Johnnyno to asi uniklo, zřejmě mě čteš ne příliš pečlivě:-)))

  OdpovědětSmazat
 7. Jo a jinak Báro jsem zapomněla pochválit jak sem uzřela ty motýly:-))) SUPER:-))

  OdpovědětSmazat
 8. Mod,/3/ tak to jsi výjimka, většinou všichni chtějí měď, za tu dostanou ve sběrných surovinách nejvíc.Gombo, já jsem taky přes tu slivovici víc než přes otakárky cesmínové a jejich příbuzné, takže ti to asi nevysvětlím.@Teo, samozřejmě, že to byl úlek, když jsem viděla, že se ani nevysprchoval!*smějík od ucha k uchu*

  OdpovědětSmazat
 9. Bároale měď je jedovatá:-))

  OdpovědětSmazat
 10. Mod,to jsi musela být pěkně podupaná. To já si poslední dobou na inženýry tedy naříkat nemohu...A motýlky mám ráda, že jsou pěkní? Visí mi na zdi v předsíni.

  OdpovědětSmazat
 11. Měď je jedovatá,zatímco se zinkem je větší zábava... je mi jasné, že v takovou chvíli o výkupní ceny nejde. *mrk*

  OdpovědětSmazat
 12. [8] No, diplom kvůli tomu vracet nebudu... Co takhle o tom traumatu blognout? Abych si tě mohl důkladně rozchucpit! ;)

  OdpovědětSmazat
 13. Bárotak uvažovat o výkupní ceně mě zatím teda nenapadlo, ale není to špatná myšlénka:-)))))))

  OdpovědětSmazat
 14. Teoo traumatu být inženýrem blognout nemohu, protože nejsem:-)

  OdpovědětSmazat
 15. Magoři (Mgr.) ti nevaděj? ;)

  OdpovědětSmazat
 16. Mně osobně vadí blbci, ať mají titul jaký chtějí...

  OdpovědětSmazat
 17. Počkej Báro, ty jsi byla u souseda přes ulicikterý chtěl domek prodat, a tobě se zželelo jeho motýlů. Nebo snad u toho klenotníka, co ti dělal přívěsek a prstýnek a měl je doma jako modely? Tak kdo to teda byl? Kde jsi to skončila, nebo spíš začala?

  OdpovědětSmazat
 18. Elizo,to je přece jasný, že jsem nikde nebyla! Rubrika \"Kdo si hraje nezlobí\" je určena jen pro mé hraní a různé výtvory. Ale máš pravdu, motýlky jsem dostala z domečku naproti a nějakou dobu už mi visí v předsíni.

  OdpovědětSmazat
 19. [18] Báro, problém je v tom, že tohle podepíše každej. Já taky. Každej si však zároveň myslí, že blbci jsou ti ostetní. Já taky. :)

  OdpovědětSmazat
 20. @Teo,ale uznej, že jsou i výsadní blbci, o kterých to ví každý! A to, že oni to o sobě neví, jim nepomůže.Já sama se taky občas zachovám jako blbec a jen doufám, že to mám zatím pod kontrolou.

  OdpovědětSmazat
 21. Teda, ty máš velký talent vcítit se do mužského mozku co? (smích)

  OdpovědětSmazat
 22. Báro,já to o sobě vím, ale nedbám! :o)

  OdpovědětSmazat
 23. Teo,daleko trefnější mi k tvé osobě přijde ten \"katalyzátor\"! Blbce nechme koňovi.Baníčku, a spletla jsem se moc?

  OdpovědětSmazat
 24. To já vím, to jsem jenomchtěla naznačit, jak pozorně tady čtu a i si občas pamatuju( chichichi). Ale jinak je to přesné, mně kdysi taky jeden zval na motýli, a zjistila jsem že myslí \"pexeso\"= jako dětskou hru s motýlkama. (šprým co). Nevím s čím si chtěl hrát, k ničemu nedošlo, nikde jsem nebyla. Ale byl asi ještě v té době dost dětinský.

  OdpovědětSmazat
 25. Elizo,tak na pexeso, to je něco! Hodně slabá záminka a jinak si opravdu hodně pamatuješ. To je i jeden z důvodů, proč tady na blgu nelžu, protože bych si své lži určitě nepamatovala a chycení pozorným čtenářem by bylo ostudné. A jinak vítej z dovolené. V Sedmihorkách je krásně, mám Hruboskalsko nesmírně ráda.

  OdpovědětSmazat
 26. Teomagoři mi vadí:-)), jinak pokud jde o magistry - je v těch titulech dost bordel, dneska v podstatě nepoznáš jestli tě přišel k soudu zastupovat právník nebo učitel:-), ještěže jsou aspoň ti inženýři identifikovatelní na první pohled:-))

  OdpovědětSmazat
 27. A já furt nemoh´ příjít na to, co mi na mě tak vadí. Už to vím... Dík! ;)

  OdpovědětSmazat
 28. TeoTobě na mně něco vadí? ahaaaa, ale to je škoda:-)))

  OdpovědětSmazat
 29. Jo pardon Tobě na Tobě, ahaaa, tak to je dobře:-)))

  OdpovědětSmazat
 30. Mod,ale stejně bys mohla ten svůj lehce xenofobní postoj vysvětlit. Třeba pod názvem \"Diagnóza: Inženýr\". :)

  OdpovědětSmazat
 31. Bára: No právě, že vůbec ne (úsměv)

  OdpovědětSmazat
 32. Mod, \"právník nebo učitel\" to se ti fakt povedlo! Tleskám.Baníčku, vždyť už vás studuju tolik let!Leč našel se jeden, který odporuje všem mým nabytým zkušenostem,což ovšem nesouvisí s výše uvedeným textem. Zdá se jen, že jsem lapena a přišpendlena.

  OdpovědětSmazat
 33. Baru......tak to bych takhle na veřejnost nevyvěšoval. Co když si to ten jeden přečte...?

  OdpovědětSmazat
 34. Galahade,teď jsi mě vylekal. Mám z toho úplně stejný strach, jako z okamžiku, kdy na tvůj web přijde Crayfish, taky si všechno přečte a pak tě rovnou zabije za zradu.

  OdpovědětSmazat
 35. Toho se neboj......on si tam stejně nic nepřečte. Neumí česky vořech jeden *mrk*

  OdpovědětSmazat
 36. Glahade,no vidíš, a tenhe motýlový zase třeba neumí číst vůbec *mrk*

  OdpovědětSmazat
 37. hm, tak s motýlama to nevyšlo. Teď už vážně nevím, k čemu bych vám byl dobrej?

  OdpovědětSmazat
 38. Ach jo. My slizouni to máme těžký... :)))

  OdpovědětSmazat
 39. Sharkane,jdeš na to dobře, ale nenaletím to známe, nejdřív vymlouvat jakože né, utěšovat, že vůbec né ... až je noha v nohávě..

  OdpovědětSmazat
 40. Jo políčit, a nebo ronit slzy, tak taková představení jim jdou nejlíp!!!

  OdpovědětSmazat