Motto:

Cesta do pekla je vroubena dobrými úmysly

středa 20. února 2013

Předškolák

Oficiální portrét
17 komentářů:

 1. Ta krásná košile je nová nebo jsi ji vyprala v Pervolu?

  Musím přiznat, že se opravdu nenudím, bo je to pár chvilek, co jsi se přiznala, žes počala a je tu fešáček /po mamince, jak přes kopirák, no skoro/.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně to přijde také jako chvilka. A také mě vylekalo, když jsem si spočetla, že tady v tom pidibytě jsem uvízla už déle než 2 roky a původně to mělo být na pár měsíců... Čas hrozně letí!

   Vymazat
  2. Dva roky sú furt len pár mesiacov. ;-)

   Vymazat
 2. Nemýlím se a je to ten malý Destruktor nebo podobně? Letí to a od té první třídy to teprve nabere obrátky;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, brabi, malý Desktruktor se změnil v mladého gentlemana :)
   Nestraš mě, že to nabere obrátky, toho se docela bojím i když se snažím užívat si každý den, opravdu to letí nějak rychleji.

   Vymazat
  2. Báro, čas bohužel nezastavíš. Nebude to zas tak dlouho trvat a zjistíš, že synek měří metr devadesát pět, má nohu pětačtyřicítku a chodí s nějakou nemožnou, protože úplně cizí holkou. Užívej si ho, dokud to jde. :-)

   Vymazat
  3. Jago, užívám si. Cizí holku jsem zrovna tenhle týden řešili. Dost jsem ho zklamala, že si nemůže vzít mě :-DDD

   Vymazat
 3. :-) Milý portrét. :-) A jak se podařilo, že nedělá takové to těma rukama jako vždy když jej fotíme? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víš, když ho fotí někdo cizí, to je jako když ho musela stříhat cizí holička, aby se tak styděl, že se ani nepohnul.

   Vymazat
  2. Jo, ráda bych to doplnila ještě fotkami ze zápisu, pokud mi je dáš, moc se ti povedly a bylo by jich škoda nechat je zapadnout na hardu.

   Vymazat
 4. Fakt to hrozně letí, taky budeme mít předškoláka a přitom mi to připadalo tak daleko, když kramařil ve skříních, jestli někdy nabere aspoň trochu rozumu:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chris, mě velmi těší sledovat jeho vývoj, je to úžasné. U Alex jsem tenhle čas propracovala, teď už si to utéct nenechám.

   Vymazat
 5. hmhmhm, taky už bloguju nějak dlouho, že to pamatuju!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No letí to... A já ti pořád (už asi 5, možná více let) dlužím jahodové knedlíky. Ovšem vzhledem k tomu, jak se existenčně posunuji stále více na východ, se mi to asi nepodaří splnit :(
   Ovšem vždycky, když je dělám, vzpomenu si na tebe :)

   Vymazat
 6. Je kráááásnej! :-)
  Někdo v první třídě ještě takovej ušmudlánek nebo vypadá jak kulatej medvídek (jak tak některé děti vypadají, než se z nich jednoznačně vyklubou lidi), ale takových gentlemanů je málo. Tak ať mu to dlouho vydrží. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu, ti kluci, co spolu kamarádí mi občas opravdu přijdou už jako hotoví malí chlapi, vždycky mě to udivuje :)

   Vymazat