Motto:

Cesta do pekla je vroubena dobrými úmysly

čtvrtek 6. prosince 2007

Nebožtík v útulném hrobečku

přibudou další?


Že občas ráda navštívím nějaký ten idylický hřbitůvek, tady padlo už vícekrát.
Na tohle pohřebiště jsem ale narazila náhodou, nijak jsem ho nehledala a najednou stojím, koukám... v centru města, ve dvoře velké firmy...
Asi je nejlepší řešit spory hned a tam, kde vzniknou.
Vypadá to na rázného šéfa.
A jak jsem se tam ocitla já?
Šla jsem tam vymáhat peníze za nezaplacené faktury...

$$OBR297989$$

24 komentářů:

 1. Báro,ovšem před tím, než jsi tam došla, byl ten rov bez bot a rukavice... Hezky skončil, šéfík té firmy:) Ještěže u Tebe nemám žádný dluh (doufám!:)(A zloděj křičí \"Chyťte zloděje!\", to je síla...)

  OdpovědětSmazat
 2. no tak to je uplne perfektni!:)

  OdpovědětSmazat
 3. A mimo záběr je předpokládám i hrob Neznámého berního úředníka, hned vedle mohyla pracovníka Inspekce životního prostředí, hromadný hrob Těch, kteří reklamovali, a úplně vzadu roveček původního majitele...

  OdpovědětSmazat
 4. Hehe......efektivitou si nejsem zcela jist, ale vtipný to je...

  OdpovědětSmazat
 5. dobry, fakt. já chodim na procházku s miminkama na britskej hřbitov a všichni se tu křižujou. neni nad hřbitovy...

  OdpovědětSmazat
 6. A kdo mu zaplatil pohřeb? Já myslela, že takoví se hážou třeba do Orlíku.

  OdpovědětSmazat
 7. A zaplatili Ti?Nebo jsi je tam přihrnula, jak se domnívá [1] Kamio ...

  OdpovědětSmazat
 8. Báro!Kdo ví, jak to bylo! Pro jistotu s tebou nikdy žádné kšefty dělat nebudu. Třeba bych se o pár dní opozdil s platbou (samozřejmě neúmyslně a z objektivních důvodů) a už bych prděl do hlíny. ;)))

  OdpovědětSmazat
 9. Znám firmy, které mají v pohledávkách po lhůtě splatnosti mnoho milionů a na běžném účtu debetní zůstatek. Říká se tomu druhotná platební neschopnost a v Absurdistánu jde o poměrně běžný jev. ;)

  OdpovědětSmazat
 10. Řekl bych,že pro další vývoj je důležité KDY byla fotka pořízena. Jestli před anebo až po návštěvě Báry v oné firmě (ve firmě, co ještě včera existovala:)

  OdpovědětSmazat
 11. Tak tomu říkám kvalitní PR, i když si nejsem jistý, jestli to nehraničí s morálkou a takovými těi dalšími věcmi... ale who cares, dobrá prezentace firmy (smile).

  OdpovědětSmazat
 12. Velmi výmluvné, jen jestli to zabírá:))

  OdpovědětSmazat
 13. Kamio,a řekla bych, že tomu nebožtíkovi někdo ukradl jednu rukavici.mykee, taky se to mohlo jmenovat \"Obrázek ze současného Brna.\"Máte to tam drsné.zcr, tys tam také byl? Popsal jsi to přesně!Galahade, já se při prvním přeletu pohledem skoro trochu lekla.Pajo, tady na vesnici jsou také všichni tak pověrčiví. Jednou jsem jela jen zalít na hřbitov květiny a úplně neznámá paní mi nabídla, že mi kočárek pohlídá

  OdpovědětSmazat
 14. čagi,Orlík už je plnej bílých koní. Tenhle pohřeb asi moc drahý nebyl.Gombo, částečný úspěch. Něco zaplatili, něco podepsali.Sharkane, já jsem jemná a vlídná duše. Jen mě nesmí nikdo naštvat. @Teo, proč myslíš, že jsem tam jela?Zoufalství a vztek jsou slušná motivace!Kamio, fotka mě inspirovala hned při příjezdu.sunfreedom, fakt chceš v placení faktur hledat nějakou morálku?! S takovou budeš asi často plakat.Felixo, jak to zabírá nevím, ale pobavilo.

  OdpovědětSmazat
 15. Rozhodně není špatný nápad pořídit si takový hrobeček a posílat ho věřitelům od kterých přišla faktura:-)))Báro Tobě to předali nebo sis musela vyfotit?:-))

  OdpovědětSmazat
 16. Super, u nás by ale museli zrušit Olšany, aby se tam tito všichni vešli.

  OdpovědětSmazat
 17. Chachá, tak to je scénka jak z pohádky :-)

  OdpovědětSmazat
 18. Mod,já si ho vyfotila, protože oni dlužili peníze mně, tak mi přišlo obzvlášť pikantní.Elizo,aby Olšany stačily!Baníčku, celý život je taková pohádka. (hororová)

  OdpovědětSmazat
 19. Mod.,ad [15], nějak nechápu - od věřitelů faktura? Snad posílat takovou fotku společně s fakturou (mnou vydanou), ne?

  OdpovědětSmazat
 20. Kamio,máš zaplacené všechny faktury?

  OdpovědětSmazat
 21. Báro,mám! A kdyby náhodou ne, domluvím oboustranně výhodný splátkový kalendář:)

  OdpovědětSmazat
 22. Kamio,ty jsi ještě ke všemu diplomat! Tak jo.

  OdpovědětSmazat
 23. U těch bych si lízink nebrala! *smííích*

  OdpovědětSmazat
 24. Kashiko,chaotik a lízink? Nikdy! *taky smích*

  OdpovědětSmazat