Motto:

Cesta do pekla je vroubena dobrými úmysly

čtvrtek 6. prosince 2007

Nebožtík v útulném hrobečku

přibudou další?


Že občas ráda navštívím nějaký ten idylický hřbitůvek, tady padlo už vícekrát.
Na tohle pohřebiště jsem ale narazila náhodou, nijak jsem ho nehledala a najednou stojím, koukám... v centru města, ve dvoře velké firmy...
Asi je nejlepší řešit spory hned a tam, kde vzniknou.
Vypadá to na rázného šéfa.
A jak jsem se tam ocitla já?
Šla jsem tam vymáhat peníze za nezaplacené faktury...

$$OBR297989$$

24 komentářů:

 1. Báro,ovšem před tím, než jsi tam došla, byl ten rov bez bot a rukavice... Hezky skončil, šéfík té firmy:) Ještěže u Tebe nemám žádný dluh (doufám!:)(A zloděj křičí \"Chyťte zloděje!\", to je síla...)

  OdpovědětVymazat
 2. no tak to je uplne perfektni!:)

  OdpovědětVymazat
 3. A mimo záběr je předpokládám i hrob Neznámého berního úředníka, hned vedle mohyla pracovníka Inspekce životního prostředí, hromadný hrob Těch, kteří reklamovali, a úplně vzadu roveček původního majitele...

  OdpovědětVymazat
 4. Hehe......efektivitou si nejsem zcela jist, ale vtipný to je...

  OdpovědětVymazat
 5. dobry, fakt. já chodim na procházku s miminkama na britskej hřbitov a všichni se tu křižujou. neni nad hřbitovy...

  OdpovědětVymazat
 6. A kdo mu zaplatil pohřeb? Já myslela, že takoví se hážou třeba do Orlíku.

  OdpovědětVymazat
 7. A zaplatili Ti?Nebo jsi je tam přihrnula, jak se domnívá [1] Kamio ...

  OdpovědětVymazat
 8. Báro!Kdo ví, jak to bylo! Pro jistotu s tebou nikdy žádné kšefty dělat nebudu. Třeba bych se o pár dní opozdil s platbou (samozřejmě neúmyslně a z objektivních důvodů) a už bych prděl do hlíny. ;)))

  OdpovědětVymazat
 9. Znám firmy, které mají v pohledávkách po lhůtě splatnosti mnoho milionů a na běžném účtu debetní zůstatek. Říká se tomu druhotná platební neschopnost a v Absurdistánu jde o poměrně běžný jev. ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Řekl bych,že pro další vývoj je důležité KDY byla fotka pořízena. Jestli před anebo až po návštěvě Báry v oné firmě (ve firmě, co ještě včera existovala:)

  OdpovědětVymazat
 11. Tak tomu říkám kvalitní PR, i když si nejsem jistý, jestli to nehraničí s morálkou a takovými těi dalšími věcmi... ale who cares, dobrá prezentace firmy (smile).

  OdpovědětVymazat
 12. Velmi výmluvné, jen jestli to zabírá:))

  OdpovědětVymazat
 13. Kamio,a řekla bych, že tomu nebožtíkovi někdo ukradl jednu rukavici.mykee, taky se to mohlo jmenovat \"Obrázek ze současného Brna.\"Máte to tam drsné.zcr, tys tam také byl? Popsal jsi to přesně!Galahade, já se při prvním přeletu pohledem skoro trochu lekla.Pajo, tady na vesnici jsou také všichni tak pověrčiví. Jednou jsem jela jen zalít na hřbitov květiny a úplně neznámá paní mi nabídla, že mi kočárek pohlídá

  OdpovědětVymazat
 14. čagi,Orlík už je plnej bílých koní. Tenhle pohřeb asi moc drahý nebyl.Gombo, částečný úspěch. Něco zaplatili, něco podepsali.Sharkane, já jsem jemná a vlídná duše. Jen mě nesmí nikdo naštvat. @Teo, proč myslíš, že jsem tam jela?Zoufalství a vztek jsou slušná motivace!Kamio, fotka mě inspirovala hned při příjezdu.sunfreedom, fakt chceš v placení faktur hledat nějakou morálku?! S takovou budeš asi často plakat.Felixo, jak to zabírá nevím, ale pobavilo.

  OdpovědětVymazat
 15. Rozhodně není špatný nápad pořídit si takový hrobeček a posílat ho věřitelům od kterých přišla faktura:-)))Báro Tobě to předali nebo sis musela vyfotit?:-))

  OdpovědětVymazat
 16. Super, u nás by ale museli zrušit Olšany, aby se tam tito všichni vešli.

  OdpovědětVymazat
 17. Chachá, tak to je scénka jak z pohádky :-)

  OdpovědětVymazat
 18. Mod,já si ho vyfotila, protože oni dlužili peníze mně, tak mi přišlo obzvlášť pikantní.Elizo,aby Olšany stačily!Baníčku, celý život je taková pohádka. (hororová)

  OdpovědětVymazat
 19. Mod.,ad [15], nějak nechápu - od věřitelů faktura? Snad posílat takovou fotku společně s fakturou (mnou vydanou), ne?

  OdpovědětVymazat
 20. Kamio,máš zaplacené všechny faktury?

  OdpovědětVymazat
 21. Báro,mám! A kdyby náhodou ne, domluvím oboustranně výhodný splátkový kalendář:)

  OdpovědětVymazat
 22. Kamio,ty jsi ještě ke všemu diplomat! Tak jo.

  OdpovědětVymazat
 23. U těch bych si lízink nebrala! *smííích*

  OdpovědětVymazat
 24. Kashiko,chaotik a lízink? Nikdy! *taky smích*

  OdpovědětVymazat